OLIMPIK SVLADAO VUKOVAR I OSIGURAO MJESTO MEĐU PRVE ČETRI EKIPE SUPERLIGE

objavljeno: | 17. 12. 2018. | 8.48

Olimpik je pobjedom protiv Vukovara osigurao plasman među četiri najbolje ekipe u Superlige i time ostvario zacrtani cilj pred početak sezone.

Igračice trenera Hrvoja Borovine nakon vodstva od 20-16 u prvom setu posustaju i gube set rezultatom 27-25. Nakon tog seta pa do kraja utakmice Amazonke su stabilizirale prijem i igru u polju te iako i dalje uz veliki broj neprisiljenih pogreški do kraja utakmice kontrolirali igru i uvjerljivo slavile ukupnim rezultatom 3-1 ( 25-27,25-18,25-20,25-19 ).

Svakako valja istaknuti odličnu igru iskusne Bernarde Brčić koja je svojom smirenošću i iskustvom uz Anamariu Bazinu predvodila Amazonke prema važna tri boda. Olimpik je pred gradski derbi sa velikim favoritom odbojkašicama HAOK MLADOST na drugom mjestu prvenstve ljestivce te može potpuno neopterećeno ući u utakmicu sa najboljom hrvatskom ekipom u ovom trenutku